counter create hit

مطالب مرتبط:

روسیه پیش نویس ارائه شده از سوی آمریکا و متحدانش درباره سوریه را وتو کرد

نماینده روسیه در نشست شورای امنیت پیش نویس قطعنامه ارائه شده درباره حمله شیمیایی در سوریه را وتو کرد.

ارتش صهیونیست ها از بیم ایران در بالاترین سطح هشدار قرار گرفت

ارتش صهیونیست ها از بیم ایران در بالاترین سطح هشدار قرار گرفت

رسانه های صهیونیستی گزارش داده اند ارتش این رژیم بعد از حمله به فرودگاه تیفور در سوریه در بالاترین سطح هشدار قرار گرفته است.

گفت وگوی سرپرست وزارت خارجه آمریکا با امیر قطر درباره ایران

گفت وگوی سرپرست وزارت خارجه آمریکا با امیر قطر درباره ایران

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا از گفت وگوی سرپرست وزارت خارجه آمریکا با امیر قطر درباره ایران خبر داد.

تقاضا از جهانگیری برای حل مشکل عضویت سپنتا نیکنام

رئیس شورای عالی استان ها خطاب به معاون اول رئیس جمهور تقاضا کرد مشکل عضویت سپنتا نیکنام - عضو زرتشتی شورای اسلامی شهر یزد- حل و فصل شود.

رایزنی ترامپ و اردوغان درباره بحران سوریه

رایزنی ترامپ و اردوغان درباره بحران سوریه

روسای جمهور آمریکا و ترکیه درباره تازه ترین تحولات بحران سوریه مذاکره کرده و به توافق رسیدند تا ارتباط و تماس نزدیک را حفظ کنند.

هلی برن داعشی ها توسط آمریکا

گزارش ها حاکی است که هم زمان با تهدید های فزاینده آمریکا و کشور های غربی برای حمله نظامی به ارتش سوریه، عناصر گروه تروریستی داعش دست به تحرکات غافلگیرکننده ای در سوریه می زنند. ...

پایگاه هوایی انگلیس در قبرس در تیررس روسیه است

با وجود تجهیزات نظامی انگلیس در منطقه مدیترانه و آمادگی لندن برای اقدام نظامی علیه سوریه، یک فرمانده سابق نظامی انگلیس هشدار داد چنین اقدامی می تواند پایگاه هوایی انگلیس را در تیررس روسیه قرار دهد. ...

پرچم سوریه در دوما به اهتزاز درآمد

پرچم سوریه در دوما به اهتزاز درآمد

همشهری آنلاین: ارتش سوریه با کنترل کامل شهر دوما، آخرین پایگاه نظامی شورشیان مسلح در غوطه شرقی را نیز به تصرف خود درآورد.

حمله هوایی به یک پایگاه نظامی حماس در غزه

منابع خبری از حملات جنگنده های رژیم صهیونیستی به یک مرکز نظامی حماس در غزه خبر دادند.

ترامپ و اردوغان آخرین تحولات سوریه را بررسی کردند

روسای جمهور ترکیه و آمریکا به صورت تلفنی در مورد آخرین تحولات سوریه به گفتگو پرداختند.

ترامپ: نگفتم کی به سوریه حمله می کنیم

رئیس جمهوری آمریکا امروز (پنج شنبه) در پیام توئیتری دیگری نوشت: هرگز نگفتم چه زمانی حمله به سوریه رخ خواهد داد.

شلیک اردوغان به بانک لیر

پرونده سقوط لیر با ثبت یک کف تاریخی جدید ادامه یافت. نرخ برابری دلار آمریکا به ارز ترک ها برای نخستین بار به ۱۵/ ۴ اصابت کرد.

چگونه اوضاع مالی خود را کنترل کنیم؟

در سال های اخیر میزان دخل و خرج بسیاری از مردم با هم نمی خواند و بعضا برای مهیا کردن یک زندگی کاملا معمولی اما بدون دغدغه ی اقتصادی باید دست به دامن وام ها یا مساعده های مالی بود. ...

کرملین: گفتگوی پوتین باترامپ برنامه ریزی نشده بوده

سخنگوی رئیس جمهوری روسیه در مورد ادعای گفت وگوی تلفنی روسای جمهوری روسیه و آمریکا اعلام کرد که در برنامه پوتین مذاکره تلفنی با ترامپ قرار نداشت.

خط وزیر اسرائیل: 60 درصد از کرانه باختری به اسرائیل ملحق شود

طرح وزیر اسراییلی: 60 درصد کرانه باختری به اسراییل ملحق شود

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.مادون قرمز) : در اخیر اخبار و اطلاعات جدید وجود دارد که برنامه ای برای ادغام بانک غرب به سرزمین های اشغالی منتشر شده است که بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل است. نخست وزیر رژیم صهیونیستی نیز وجود دارد چنین برنامه ای را تایید کرد. اخبار گزارش به نقل از خبرگزاری " صفا "و" فلسفه برخی از رسانه های عبری زبان از سه طرح شامل کرانه باختری به سرزمین های اشغالی گزارش داد که احزاب جناح راست رادیکال سیستم. در طرح BMW استفاده شده است که با نفتالی بنت وزیر آموزش و پرورش رژیم صهیونیستی است پیشنهاد الحاق این مناطق دارای برچسب "C" در کرانه نزدیک به ۶۰ درصد از کرانه غربی است که حدود ۳۰۰ هزار فلسطینی در آن زندگی می کنند. . این به رغم این واقعیت است که در این منطقه حدود ۴۰۰ صلیب بماند. در طرح دوم از یهودا دو نمایندگان کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی) از حزب لیکود پیشنهاد شده آمده است، مناطق قدس اشغالی که شامل شهرک‌های شرقی معالیه ادومیم و دیگر شهرک‌ها می‌شود ونیز حدود سه درصد از اراضی کرانه باختری شامل شهرک‌های بزرگی چون "گوش عتصیون" و برخی دیگر از شهرک‌ها به اراضی اشغالی ملحق شوند. در طرح سوم ارائه شده از سوی یوآف کیش، یکی از نمایندگان کنست پیشنهاد الحاق بیشتر شهرک‌های موجود در کرانه باختری به اراضی اشغالی داده شده است. مهم‌ترین طرح اسرائیلی که امکان اجرای آن در صورت تایید در کنست وجود دارد، طرح پیشنهادی بنت است که به زودی در کنست به بحث و بررسی گذاشته خواهد شد، این در حالی است که نتانیاهو اعتراف کرد که رایزنی‌هایی دراین خصوص با آمریکا در جریان است اما واشنگتن این مساله را تکذیب کرده است.